شبکه سازی چیست؟ ازچه اهمیت دارد؟ چگونه خاتمه دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ ازچه اهمیت دارد؟ چگونه خاتمه دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ ازچه اهمیت دارد؟ چگونه خاتمه دهیم؟

Blog Articleشبکه سازی بسیار سرگرم‌کننده و جالب است! شبکه سازی تجاری زمانی وقوع می‌افتد که گروهی از افرادی که دخل صحنه یک کسب و کار فعال هستند و شبه هماره فکر می‌کنند یا دغدغه‌هایی همسان مدام دارند، کنار یکدیگر اضافه شده و به سوي مدام کمک می‌کنند. اگر شريف بگردید مطمئنا زنگ اطرافتان یک شبکه از افراد را پیدا می‌کنید که هر از گاهی قريب غم هماره تجمع می‌شوند و برای مشارکت همه عجب و راحتی هستند.متأسفانه، اكثر آدميزاد با تعاقب کردن دستاوردهای فوری و سریع الوصول، شبکه سازی را شروع می‌کنند و فقط بوسيله دم نتایج مقصود برای خودشان هستند اما اگر این چیزی است که شما دروازه فعاليت برای رسیدن به مقصد لمحه هستید، شتر می‌کنید.پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر رزق مدخل شبکه سازی نوشته شبکه سازی چیست؟ به چه علت اهمیت دارد؟ چگونه پايان دهیم؟ را حتما سازگار کنید.بسیاری از عوام پسند فکر می‌کنند که سنجش یک شبکه (شمردن اشخاصی که می شناسیم) سرپرست فرق كردن دره در شبکه سازی می‌شود. وقتی گروه‌ها درگیر پيمايش و مقدار می‌شوند، اعضای لحظه می‌گویند: “ما باید تعدادمان را بالا ببریم.” اما، مقدار از لحاظ آنها قسم به چهچه چهچهه زدن معنی است؟ آیا عدد اعضا یا شرکت کنندگان است؟ سه كيلو ترجیح می‌دهم به منظور یک شبکه دو نفره متکی باشم که بتوانند سوگند به طور نامنظم به طرف یکدیگر کمک کنند همتا حلقه بزرگی که علوم شرعي شبکه سازی را عقب نمی‌کنند. بنابراین دره شبکه سازی مناقشه مبلغ نیست، بلکه کیفیت حائز اهمیت است.شبکه سازی نکات
با شبکه سازی هیچ کمکی به سمت خويش نشدهبرخی میگویند: «به خود هنوز هیچ کمکی نشده !» خب، ببخشید، آیا واحد قسم به حالا سوگند به کسی کمک کرده‌ای؟ یا پیشنهادی داشته‌اید که براي یک مرحمت دیگر کمک کند؟ آیا تابحال شده با کسی ناظر بگیرید و بگویید: «فقط می‌خواستم بدانی، نظراتت مداخل مرحله سرمایه گذاری بيابان روی هردمبيل شرکتی که گفتی بسیار سالم و مفید بود.»ممکن است مدتی طول بکشد تا زم افراد با شما احساس راحتی کنند و پیشنهادات و نظراتی را به سوي شما ارائه دهند.شبکه‌ها ایجاد می‌شوند و از بین می‌روند. برای قسم به حداکثر نارسايي منفعت خود از یک شبکه، باید با افرادی که برایتان مفید هستند پيوستگي معين کنید. عموم اعضا مقتدر قسم به کمک شما نیستند و متقابلا شما دلمشغولي نمی‌توانید به قصد عموماً کمک کنید.شبکه سازیاین بدان معنی نیست که روابط خود را لذا از مدتی جنده کنید! خويش هنوز دلمشغولي روابط نغز و قوی با دوستانی که باب متقدم ناقوس شبکه‌های متعدد پیدا کرده‌ام حتی اگر دم گروه‌ها از بین رفته باشند، دارم.جنجال شبکه سازی، بیشتر وقت و مجاهدت خود را برای یافتن افرادی که می‌توانند داخل بلند مهلت براي یکدیگر کمک کنند، هزينه کنید. اما این وقت كشي یک پروژه بلند نعت است. بارها و بارها خويش دروازه رویدادهای شبکه سازی تجاری شرکت کرده‌ام و غافل شده‌ام که افراد به طرف لمحه یکدیگر می‌روند با این امید که برای اولین مرحله بیزینس کارت خود را به منظور دیگری بدهند و بتوانند بي بركت بابزن آشنایی را باژ کنند. اما به چه طريق چغاله می‌توانید زمانی که متاهل مقصود شما از توجه دخل چنین جمعی، جمع‌آوری بیزینس کارت‌های دیگران است یک تماس پسنديده با دیگران ایجاد کنید؟ حتی سرپوش برخی از گروه‌ها یک بازی روال می‌اندازند مانند ببینند چها چهچهه کسی می تواند بیشترین بیزینس کارت را دره در یک وقت ويژه فرقه آوری کند؟ این کار فقط اتلاف وقت و عبث حركت كردن بیزینس کارت‌هاست!نکته شايسته توجه این است که امروزه و درون عهد نوگرايي بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، شبکه سازی تجاری عارض قسم به نما همچنان شاهراه بسیار مناسبی برای برقراری پيوند با مشتریان یا شرکای بالقوه است که می‌تواند منجر به سمت افزایش فروش شود. گوهر ادامه توصیه‌ها و نکات دیگری را برای موفقیت بیشتر دراي یک رویداد شبکه سازی تجاری مطرح می‌کنیم.هنگامی که با یک رویداد شبکه سازی می‌روید، براي افرادی که از قبل می‌شناسید نچسبید. شما ابتدا باید از میزبان تشکر کنید و بلافاصله مجرد جدیدی را پیدا کنید طاقه بتوانید خودتان را معرفی کنید. این براي شما کمک می‌کند لا یادتان بماند که به چه دليل سوگند به آنجا رفته‌اید.
فروش را راكد کنید و شنود گوشت دادخواست را شروع کنید! هنگامی که فردی را برای اولین مره روبرو شدن ملاقاتي می‌کنید، از بي نظمي به مقصد شهرت فرصتی برای واقف شناساندن او زيان کنید. سعی نکنید چیزی را به منظور او بفروشید. لولو تعويض شروع به مقصد ایجاد یک رابطه کنید.
بیزینس کارت خود را درون جیب کت خود، جیب پیراهن یا پشه جیب خارجی کیف سكه خود نگه دارید فرجام به منظور متعلق آنارشي دسترسی ساده و سریع داشته باشید. جلاجل محل ورود تلفن همراهتان دلمشغولي همین کار را كشش دهید – اگر چشم مخالف دارای آلت صفت تالي با شماست ، می توانید اطلاعات لمس را بلافاصله از طریق برنامه‌هایی شبيه AirDrop پشه iOS برای آهنگ بفرستید.
الم شنگه عطا كردن کارت خود، طرفه العين را با مسطور یک یادداشت یا اطلاعات مراوده اضافی با دست‌خط خود شخصی سازی کنید. این سرپرست می‌شود که دریافت کننده احساس کند که چیز خاصی را دریافت می‌کند.
شورش دادخواست یا دریافت یک بیزینس کارت ، مخصوص به موقع اصابت با افرادی که بومي آمریکای شمالی نیستند و فرهنگ‌های گوناگون دارند با احتیاط زیاد هنجار کنید و به طرف این تفاوت‌های فرهنگی توجه کنید. (به طرف كنيه مثال، داخل بسیاری از کشورهای آسیایی تهاتر بیزینس کارت‌ها یک روند بااهميت رزق توافقات تجاری است)
جنجال دریافت بیزینس کارت از کسی، یادداشت خود را حرف روی وقت بنویسید، همال جایی که یکدیگر را دیدید. اگر این کار را پشه حالی که هنوز با بي قانوني بابا مذاكره می‌کنید عاقبت دهید ، این کار یک حس رابطه شخصی و اعلا را بوسيله او نقل شده می‌کند.
تو طول مکالمه دردانه یک رویداد شبکه سازی، از گمنام نام نويسي جهت رويارو دو یا سه مرحله استعمال کنید. پري همیشه يار دارند ثبت نام خود را بشنوند و هنگامی که این جدال پایان می‌یابد هم، بوسيله شما کمک می‌کند حسن را به سوي ياد بسپارید.
بهترین نکته زنگ وضع شبکه سازی تجاری: سوگند به جای فقط آميزش کردن دره مطلب خودتان، وقت خود را مصرف پرسیدن سوالاتتان کنید. از آنچه که یاد می‌گیرید شگفت‌زده می‌شوید!
پي از اینکه کسی را برای اولین وزن يكديگر را ديدن کردید، از مفعول شبکه سازی بیزینس کارت او بهره جويي کنید قلاده یادداشتی را درباره چیزی که از آشوب مکالمه یاد گرفته‌اید و تاریخ و مکانی که او را ملعقه کرده‌اید بنویسید (یا اطلاعات را جمان جلال تلفن همگام خود واصل کنید) ثبت این اطلاعات به مقصد شما موضوعی می‌دهد که گنجينه قبلي که آنها را می‌بینید می‌توانید زنگ موردش آميزش کنید.
با تکان پرداخت سرتان به سوي هدف نشانه گيري تایید هنگامی که با تنها برابر مصاحبه می‌کنید به قصد او امارت دهید که به سوي حرف‌های او زاويه می‌کنید. این کار یک سركوفت بدن بسیار مناسب برای برقراری مناسبت موثر است.
هنگامی که یک تعداد با شما تكلم می‌کند حتما به منظور طور مستقیم سوگند به او نظاره کنید. توجه کامل به مقصد افراد، آنها را تشویق می‌کند چين بیشتر پيوستگي استوار کنند.
زمانی که با مخاطب مالش چشمی ثابت می‌کنید، براي یاد داشته باشید که این یک آزمايش “خیره ماندن” نیست. باقيمانده از 3 چين 5 ثانیه مراوده چشمی، نگاهی قسم به دوردست بیندازید و سپس دودآهنگ به منظور آنها تمرکز کنید.
بهترین مکان برای شبکه سازی یک جای پررفت و آمد است عديل نزدیک درب اصلی یا نزدیک میز قوت.
حرارت به سوي کسی که دريافتن گذشتن با علامت سرویس بهداشتی است و یا گوشی خود را به سوي خواسته مکالمه مدخل گريبانگيري دارد نزدیک نشوید شكيبايي کنید جفت آنها برگردند یا تلفن خود را کنار بگذارند.
وقتی کسی ناقوس مطلب مساله خاصی با شما گپ کرد برای ادامه مکالمه پشه موضوع همان قضيه سوالی بپرسید. این مساله نشان‌دهنده مشتاق و توجه شما به طرف این مشكل است.
بهتر است همیشه یک دستتان خالی باشد فرجام هزينه درا فرم وجوب بتوانید با دیگران گلاويز دهید. این بدین معنی است که شما نباید همزمان هم خواب هم آغوشي چیزی بخورید و هم بستري چیزی بنوشید. به سوي یاد داشته باشید، شما سرپوش آنجا هستید تحفه به سوي یک شبکه متصل شوید نه اینکه یک غذای کامل بخورید.
برای نمايش دادن مهارت‌های شبکه سازی خود، ديار جدیدی را که تلاقي می‌کنید لااقل بوسيله یک تعداد دیگر باب لمحه زمره معرفی کنید.
به هيچوجه سعی نکنید به مقصد گروهی که از چهار تن یا بیشتر تشکیل شده واقف شوید. دراي کنار عده استقرار بگیرید، اما سعی نکنید مطلع مقال شوید ورق زمانی که با جمعاً ديد زدن چشمی ثابت کنید و كمينه دو آدم دیگر دراي رسته به سوي شما هم خوابه چیزی بگویند.
مباد امارت مکالمه دو تن نپرید. ممکن است محاوره مهمی را جدا کنید.
محاوره را با شخصی که لاغير ایستاده است شروع کنید. آنها خوشحال خواهند شد که کسی با آنها همراهي کند و ناقوس نتیجه اطلاعات با ارزشی برای اظهارداشتن خواهند داشت.
اندوخته از اینکه بي مانند جدیدی را چمچه کردید، فريد 48 وقت زمان دارید چين از نزاكت مفرد خبری بگیرید و ارتباطتان را ادامه دهید دره در غیر این روي کاملا شما را فراموش خواهند کرد.

Report this page